مطالب آموزشی 29

آموزشگاه کامپیوتر

:: ویندوز :: شبکه :: سخت افزار :: نرم افزار آفیس :: امنیت :: عمومی

آموزشگاه موبایل

:: آموزش اندروید :: معرفی موبایل

دانش آموزان 24

دوره آموزش ابتدایی

:: پایه اول :: پایه دوم :: پایه سوم :: پایه چهارم :: پایه پنجم :: پایه ششم

دوره اول آموزش متوسطه

:: پایه هفتم :: پایه هشتم :: پایه نهم

دوره دوم آموزش متوسطه

:: پایه دهم :: پایه یازدهم :: پیش دانشگاهی :: قنی حرفه ای :: کاردانش

علوم پایه

:: ریاضی :: فیزیک :: شیمی :: زیست شناسی

فنی مهندسی 66

:: مهندسی الکترونیک :: مهندسی عمران :: مهندسی برق :: مهندسی کامپیوتر :: مهندسی شیمی :: مهندسی صنایع :: مهندسی معدن :: مهندسی مکانیک :: مهندسی دریا :: مهندسی تاسیسات :: مهندسی کشاورزی :: مهندسی نفت :: مهندسی معماری :: مهندسی طبیعی و محیط زیست :: مهندسی صنایع غذایی

علوم انسانی 66

:: مدیریت :: ادبیات :: حسابداری :: حقوق :: فلسفه :: دسته بندی نشده

پزشکی

:: بیماری‌ها و اختلالات و درمان :: رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی :: تجهیزات پزشکی :: تجهیزات پزشکی :: کمک‌های اولیه :: کالبدشناسی انسان

پیوند ها

:: راهنمای خرید :: شماره حساب ها :: شرايط و قوانين :: پرسشهای متداول
تماس با ما
تبلیغات
تعرفه ها
:: بازدید امروز : 310 بار
:: بازدید دیروز : 6913 بار
:: بازدید کل : 5819369 بار
:: مطالب ارسال شده : 86 پست
:: فایل های ارسال شده : 458 پست
:: بروز رسانی : 22 فروردین 1397
:: نسخه سایت: Beta 0.10

انتظار می‌رود تا پایان اردیبهشت ماه مشمولانی که اقدام به ارایه شماره شبای بانکی خود بعد از واریز نوبت دوم سود نقدی کرده‌اند و کسانی که بخشی از سود کامل خود را دریافت کرده اند  بتوانند سود کامل سهام عدالت خود را دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: مشمولانی که اقدام به ارایه شماره شبای بانکی خود بعد از واریز نوبت دوم سود نقدی کرده‌اند، بخشی از آنها سود کامل خود را دریافت کرده اند و انتظار می‌رود تا پایان اردیبهشت همه آنها بتوانند سود سهام عدالت خود را دریافت کنند.
سیدجعفر سبحانی با بیان این‌که سامانه سهام عدالت از ۱۵ فروردین ماه امسال دوباره در دسترس کاربران قرار گرفته است، عنوان کرد: سامانه سهام عدالت روز ۲۸ اسفند ماه ۹۶ به منظور به روزرسانی و پشتیبانی فنی به مدت دو هفته از دسترس عموم خارج شد و دوباره از ۱۵ فروردین ماه ۹۷ فعال شده است.
به گفته وی در حال‌ حاضر بیش ۷میلیون نفر از مشمولان هنوز اطلاعات خود را در سامانه سهام عدالت درج نکرده‌اند که هم‌ اکنون می‌ توانند با مراجعه به این سامانه شماره شبای حساب بانکی به منظور دریافت سود سهام عدالت درج کنند.
سبحانی در ادامه با بیان این‌که از ۲۰گروه مشمول دریافت سهام عدالت هم‌اکنون سود دوره عملکرد سال مالی ۹۵ برای مشمولان ۱۹ گروه از مشمولان واریز و تسویه کامل شده است، افزود: آخرین گروه مشمولان سهام عدالت شامل کارمندان دولت و دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان لشکری و کشوری می‌شوند که با توجه به فرایند دریافت سود از شرکت‌های سبد سهام عدالت، از ۲۸ اسفند ماه به تدریج تسویه با مشمولان گروه بیستم سهام عدالت آغاز شده است.
این مقام مسؤول با بیان این‌که تعداد مشمولان گروه بیستم بنابر نوع بانک‌های اعلام شده برای واریز سود نقدی از تعداد متفاوتی برخوردارند، افزود: به‌طور مثال مشمولان کارمندان دولت و دستگاه‌های اجرایی بالغ بر ۹ میلیون نفر هستند که در ۸ فروردین ماه نیز فرایند تسویه با واریز سود به حساب مشمولان این گروه از طریق بانکهای عامل و در حال انجام می باشد.
وی با بیان این‌ که مطالبات سود مشمولان گروه بیستم رقمی در حدود ۴۵۰ میلیارد تومان است، ادامه داد: با همکاری شرکتهای سرمایه‌ پذیر نسبت به پرداخت سود سهام عدالت داشته اند، امید است در طی روزهای کاری آینده سازمان خصوصی سازی بتواند به تدریج با این گروه از مشمولان نیز تسویه حساب نهایی سود سهام عدالت را انجام دهند.
به گفته سبحانی با تسویه حساب آخرین گروه مشمول دریافت سهام عدالت همه مشمولانی که در موعد مقرر شماره شبای بانکی خود را به سامانه سهام عدالت داده بودند، موفق به دریافت سود نقدی خود خواهند شد.
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی ادامه داد: آن دسته از مشمولانی که اقدام به ارایه شماره شبای بانکی خود پس از ۱۲ بهمن ماه و یا بعد از واریز نوبت دوم سود نقدی شده‌اند، بیش از ۴میلیون نفر هستند که تعدادی از آنها سود سهام عدالت خود را در واریزی گروههای مربوطه دریافت کرده اند و باقیمانده مشمولان که شماره شبای خود را دیرتر به سامانه وارد کرده اند نیز با توجه به فرایند راستی‌آزمایی انجام شده انتظار می‌رود، دست‌کم تا یک ماه آینده و تا قبل از آغاز فصل مجامع شرکت‌های بورسی در تیرماه بتوانند سود سهام سال مالی ۹۵ خود را دریافت کنند.
سبحانی گفت: از ابتدای واریز سود نقدی تاکنون کمی بیش از ۲۵۰۰میلیارد تومان سود نقدی به حساب مشمولان سهام عدالت واریز شده است.

می توانید برای دریافت بروز مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کد مطلب:4278

اشتراک گذاری کنید:گوگل+لینکداینتلگرام
:: Information 4,907
تاریخ بروزرسانی: 22 فروردین 1397
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: Comments

یک پاسخ بنویسید!

avatar